Koolitused

Foto: Andreas Erik Rohesalu, koolitused

Iga ettevõte on erinevas arenguetapis, erineva eesmärgi ja vajadusega. Seetõttu pakun koolitustena spetsiaalselt Sinu organisatsioonile disainitud (tailor-made) lahendusi. Fookuses on teemad, mis puudutavad kliendikesksust ja kliendikogemuse juhtimist ning selle osasid.

Ettevõtte ja kliendisuhte valdkonna eest vastutavatele juhtidele pakun Kliendikogemuse Juhtimise Meistriklassi, mis annab ülevaate kliendikeskse ettevõtte toimimise ABCst ja töövahendid ettevõtte kliendikogemuse parandamiseks.

Koolitus ei toimi kunagi kui “haldjatolm”, mida raputatakse peale ning mis muudab kõik hetkega ilusaks. Koolitus kui tööriist saab anda uut teadmist panna mõtlema ja inspireerida. Koolituspäeva järgselt tuleb teadlikult tegeleda sellega, et uus teadmine, mis omandati või inspiratsioonisäde ka ellu rakendatakse. Selle eest peavad seisma head nii töötaja ise kui teda toetavad kolleegid. Otsesel juhil on siin määrav roll. Siis ja ainult siis kui on selge plaan edasiste tegevuste näol, on lootust, et koolitusest ka ettevõttele reaalset kasu tõuseb.

Võta ühendust ning arutame läbi, mis on Sinu ettevõtte vajadused ja kuidas mina saan teid aidata.

 

Kliendikogemuse juhtimise meistriklass